Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,80 zł , zmiana od tamtej pory: -5,65%

Mam Pekabex, Sunex i Aplisens od ok. 3 tygodni i jestem happy :)

Zgłoś do moderatora
Po zakupie, sunex stał w miejscu, a Pekabex pięknie piął się do góry, Aplisens ruszył 7 % w dzień po zakupie, a potem stanął.....Gdy Pekabex zakończył fazę wspinaczki, ruszył Sunex (aktualnie mam + 20%). Na każdej ze spółek pojawiają się korekty po kilku wzrostach, ale nie mają charakteru wyprzedaży , i tak jest na pekabexie. Mam stabilny wzrost na prężnych firmach, o świetnych fundamentach. Oczywiście, na new connect można ugrać w dzień + 20%, ale i stracić 50 %. Na longa, Pekabex to dobra spółka i nie przekonują mnie spadkowe trolle. Minimalne obroty ostatnich sesji utwierdzają mnie w przekonaniu, że przy danej cenie nie ma zbyt dużej podaży, a wybicie z początku marca wygląda na przełamanie trendu spadkowego. Każdy decyduje sam. Ja jestem zadowolony z bezpiecznego portfela, w którym mam Pekabex.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PEKABEX 4,62% 15,85 2022-12-08 16:44:41