Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,20 zł , zmiana od tamtej pory: -42,88%

MAŁO JEST AKCJI! TO JESZCZE DOSYPIĄ DO OTWARTEGO OBROTU 1 MILION AKCJI!!

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/OVID-WORKS-S-A-Zwolanie-Nadzwyczajnego-Walnego-Zgromadzenia-Ovid-Works-S-A-na-dzien-12-stycznia-2021-r-8021988.html

4/Podjęcie uchwały w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego Spółki poprzez emisję akcji serii D w trybie subskrypcjiprywatnej, z wyłączeniem prawa poboru dotychczasowych akcjona-riuszyoraz zmiany Statutu Spółki.

POZNIEJ KOLEJNY MILION I KOLEJNY MILION!
POWODZENIA ZYCZE ZARZADOWI!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS 6,09% 1,83 2022-05-23 17:04:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.