Forum Giełda +Dodaj wątek

MakoLab mobilnie dla Renault GCC

Zgłoś do moderatora

kolejne projekty dla Renault.
Wersja mobilna serwisu została przygotowana dla oddziału koncernu Renault w regionie GCC (Abu Dhabi, Bahrajn, Dubaj, Irak, Kuwejt, Oman, Katar, Arabia Saudyjska).

http://makolab.pl/pl/web-media/portfolio/MakoLab-mobilnie-dla-Renault-GCC

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MAKOLAB -4,00% 6,00 2021-09-20 15:51:14