Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,80 zł , zmiana od tamtej pory: 96,43%

Makolab jak PGS Software

Zgłoś do moderatora
spojrzcie tylko bo ja widze duze podobienstwo
- duzy udzial eksportu - 70% makolab
- duza dynamika 25% +
- poprawiajaca sie rentownosc
- rosnaca dywidenda

Makolab jest gdzie PGS byl 2 / 3 lata temu - kapitalizacja pgs urosla 10 razy
w mojej ocenie spolka bedzie miala super wyniki, wyplaci duza dywidende i juz wkrotce bedzie testowac 5 zl - a to dopiero bedzie kapitaliacja 35milion czyli 1/4 tego co pgs
uwazam ze spolka jest godna uwagi
ja zarobilem troche na pgs ale wszedlem dopiero przy 3 i niedawno sprzedalem

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAKOLAB -3,51% 5,50 2021-07-28 16:10:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.