Masz rację. To jest mistrzostwo Świata. Jeżeli coś nie jest zakazane to można to wykorzystać. Oni tego nie sprzedadzą po 0,01 zł. Patro puści te akcje naiwnym nawet po 0,20 zl a może i więcej. Ludzie sami tworzą takie piramidy wierząc w gruszki na wierzbie. Sprytny Patro wykorzystuje nową modę: tokeny (Tokeny są nowym narzędziem inwestycyjnym opartym na technologii blockchain i są tak samo ryzykowne jak pociągające). Sam od siebie kupił nową emisję akcji płacąc za nie wygenerowanymi na papierku tokenami i jeszcze zapłacił sobie za to gotówką 50 tyś. zł. Pewnie potrzebował na flachę dobrego koniaku, żeby opić ten świetny ruch.
Nie żal mi kupujących tego śmiecia bo to są ludzie pokroju Patro. Liczą na to że wygrają z wielkim bossem.Ha Ha Ha