Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,20 zł , zmiana od tamtej pory: 73,61%

mają 16,5 mln gotówki na koncie a wycena 14,5 mil

Zgłoś do moderatora
i do tego wygenerowali 2,5 mln zysku za 1 kwartał. No cuda dzieja się na tej giełdzie. Wydmuszki mają kosmiczne wyceny a gotówkowa perła z 65 mln rocznego obrotu z dużymi zyskami rok w rok, powiązana z p Batorym , który ma chrapke na jednorożca w sillicon valej czyli Booksy wyceniana jest jak śmieć z new connect.
debilizm płynnościowy na GPW
ale kropla drży skałe, wiec coś tu się na pewno kiedyś zadzieje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EONET 4,17% 12,50 2021-04-07 12:59:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.