Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,58 zł , zmiana od tamtej pory: -27,13%

MADKOM - Zawiadomienie o transakcjach na akcjach Spółki - NABYCIE !!!

Zgłoś do moderatora
Zarząd Spółki Madkom S.A. z siedzibą w Gdyni (dalej: „Spółka”) informuje, iż otrzymał w dniu 1 lipca 2020 r. od
 Pana Grzegorza Szczechowiaka – Prezesa Spółki, powiadomienie o transakcjach, o których mowa w art. 19 ust. 1 rozporządzenia MAR.

Treść otrzymanego powiadomienia Spółka przekazuje w załączeniu.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/MADKOM-S-A-Zawiadomienie-o-transakcjach-na-akcjach-Spolki-7917141.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MADKOM 0,00% 1,88 2023-06-02 14:53:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.