Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,98 zł , zmiana od tamtej pory: 19,70%

MADKOM - Nowe ZAMÓWIENIE - Wartość kontraktu: 2 310 093,26 zł brutto !!!

Zgłoś do moderatora
Informacja o pozyskaniu znaczącego zamówienia przez Madkom SA.
Treść raportu:
Zarząd Madkom SA informuje iż w skutek przeprowadzonego zamówienia publicznego, Emitent w dniu 14 stycznia 2021 r. podpisał umowę z Gminą Miasta Gdyni na realizację zamówienia na rzecz jednostek:

1. Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni
2. Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o. w Sopocie
3. Fundacja Gospodarcza w Gdyni

Kontrakt obejmuje zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie platformy informatycznej (platforma/system informatyczny/system) umożliwiającej współpracę i zarządzanie zasobami.
Termin realizacji: 14 stycznia 2022 r.

Wartość kontraktu: 2 310 093,26 zł brutto

https://www.bankier.pl/wiadomosc/MADKOM-S-A-Informacja-o-pozyskaniu-znaczacego-zamowienia-przez-Madkom-SA-8037370.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MADKOM -5,95% 2,37 2022-05-17 16:33:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.