Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,36 zł , zmiana od tamtej pory: -19,27%

Madkom czy Logintrade ?

Zgłoś do moderatora
Obie spółki z podobnego sektora. Ciekawie się rozwijają. Różnica w zyskach 3:1 dla Madkomu, ale jednak kapitalizacja prawie 4 razy wyższa. jeśli patrzymy na wskażnik C/WK to większy potencjał wzrostu ma LGtrade. Biznesy obu spółek w tym roku na dobrej drodze do znacznej poprawy. W przypadku LGtrade, patrząc na liczbę ofert umieszczanych na ich platformie mamy prawie 30% wzrost. Madkom też świetnie zaczął rok, ale już trochę ta wycena wysoka. Lgtrade tak jakby przed wybiciem jeszcze.
Co byście wybrali?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MADKOM -1,12% 3,52 2022-01-13 10:31:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.