Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,06 zł , zmiana od tamtej pory: 0,49%

LVC wypłaca dywidendę wartą całej kapitalizacji VTI

Zgłoś do moderatora
jednej rzeczy nie kumam, Sobczak nie wie w co zainwestować ponad 20 baniek pln i trzyma kasę na lokatach (sic), a w międzyczasie wpadli na 'genialny' pomysł skupu akcji VTI, którego nie realizują i nie zrealizują, bo nie ma żadnej podaży
czemu pół roku temu nie włożyli tej kasy w LVC ?
mieliby dzisiaj +150% zysku na wzroście kursu i jeszcze 2,5 zł/szt dywidendy z każdej akcji
lekko licząc ponad bańka z dywidendy i jakieś 25 baniek z inwestycji w akcje LVC
ile na lokatach w tym czasie wyciągnęli?
lepiej nie pytać....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VENTUREIN -1,43% 2,07 2021-09-24 16:31:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.