korekta na
LVC osiągnęła poziom bliski 0,3 Fibo + domknięcie luki + wybicie lokalnego oporu ładną świecą wzrostową, do pełni szczęścia brakuje mi tylko wolumenu. Ja będę dobierał do portfela, jeśli ktoś nie ma
LVC to też może być fajny moment na wejście. Zobacz na wykresie:
link Więcej analiz, wiadomości i wskaźniki dla
LIVECHAT