Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,16 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Luuuuudzieeeee - udał mi sie wielki biznes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do moderatora
spszedałem wielką psiom bude za 550 000zł.
KLient był chentny na zakup domu do remątu,
Pokazałem jemu psiom bude i powiedziałem , ze to jest mały dom do rozbudowy i jak sie rozbuduje to bendzie bardzo durzy dom,
To sie spodobało kliętowi. zapłacił mnie 550 tysiaków.
I powiedział ze bendzie czekał na ten duzy dom. Ja mu POwiedzoiałem, rzeby cierpliwie czekał, bo ja teras wyjeżdzam na długi urlop.
Ja zadowolony, klięt tesz zadowolony.

  • Luuuuudzieeeee - udał mi sie wielki biznes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Autor: ~developer

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JWCONSTR -0,48% 4,16 2021-05-20 16:16:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.