Forum Forex +Dodaj wątek
No i już pewnie nie kupię USD po 3.65. Gratuluję tym co dziś kupili USD rano...
  • lukasz Autor: ~lukasz
  • Re: lukasz Autor: ~Lsi
  • Re: lukasz Autor: ~lukasz