Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  65,16 zł , zmiana od tamtej pory: -28,36%

Luka 64,50, luka 61,30 i luka 59,20

Zgłoś do moderatora
Najpierw technika. Pierwsze dwie moim zdaniem domkną jeszcze dziś / jutro. A 59,20 to przyszły tydzień. Albo zostawią tą trzecią lukę bo wcześniej już były podejścia do 60 więc wolumen się mielił. Nie jest newralgiczna.
A potem...fundamenty - będzie zależało od tego czy PiS wydrenuje kasę ze spółki w inny sposób niż dywidenda (tj. z pominięciem akcjonariuszy) i ile drenażu pójdzie dla górników.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -1,73% 46,68 2023-03-22 17:04:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.