Forum Giełda +Dodaj wątek

Ludzie Aplisens SA 10.10.2014

Zgłoś do moderatora
Aplisens Idczak Dyrektor w APLISENS S.A
http://pl.linkedin.com/pub/aplisens-idczak/62/134/687

http://pl.linkedin.com/pub/rafal-kolpak/2a/264/b8b
Rafal Kolpak
Leader of Design and Technology of Measuring Elements w APLISENS S.A.

Tomasz Kotte Intl. Sales Director at APLISENS S.A.

Anna Jełmak
CFO w firmie APLISENS S.A.
http://pl.linkedin.com/pub/anna-je%C5%82mak/77/98a/810?trk=pub-pbmap

Grzegorz Glowacki Finance Manager at APLISENS S.A.Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APLISENS 0,00% 11,10 2020-12-02 13:24:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.