Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,98 zł , zmiana od tamtej pory: 22,35%

Lubicie stabilny i bezpieczny wzrost, czy tracenie kasy? Spójrz

Zgłoś do moderatora
Jeśli tak, to spójrzcie sobie na Klabater i to co się wkrótce wydarzy.
link

WARSZAWA  – 4.08.20 – Klabater S.A. poszerza i wzmacnia współpracę z amerykańską grupą Discovery. Poza flagowym wspólnym projektem Moonshiners oraz planowanym tytułem opartym na licencji programu Animal Planet, do gier wspieranych przez Discovery dołącza dziś This is the Zodiac Speaking od Punch Punk Games. Partnerem medialnym tytułu został kanał Investigation Discovery (ID), lider na amerykańskim rynku telewizyjnym true crime, będący własnością grupy Discovery.
Dziś o 15:00 startuje również kampania crowdfundingowa gry w serwisie Kickstarter. Jest to kolejna zbiórka prowadzona przez Klabatera, poprzednie (Crossroads Inn oraz Help Will Come Tomorrow) zakończyły się sukcesem.

ODWIEDŹ STRONĘ GRY W SERWISIE KICKSTARTER (kampania rusza dziś o 15:00)

ID wesprze grę marketingowo między innymi za pomocą swoich mediów społecznościowych (globalnych i lokalnych, które śledzą miliony fanów), strony www, jak również kampanii reklamowej na antenie stacji. To wsparcie może się okazać szczególnie cenne w kontekście kampanii, która właśnie ruszyła w serwisie Kickstarter. Klabater ma już za sobą dwie udane zbiórki, tym razem tytuł idealnie wpisuje się w rynek amerykański, najważniejszy z perspektywy kampanii kickstarterowej. 

Właściciele kanału uznali grę This is the Zodiac Speaking za perfekcyjne dopełnienie tematyki stacji, jak i portfolio całego ID. W planach jest również wsparcie gry poprzez sklep online należący do ID, w którym będą dostępne gadżety związane z grą.  

Grupa Discovery po raz kolejny doceniła nasze oryginalne i niesztampowe portfolio. Bardzo się cieszę, że kanał ID odnalazł w This is the Zodiac Speaking naturalnego „partnera” do współpracy. Dzięki globalnemu charakterowi stacji gra, która już przed premierą zebrała wiele dobrych opinii, otrzyma teraz dodatkowe, potężne medialne wsparcie. To dobry wstęp przed naszą kluczową współpracą z Discovery przy tytule Moonshiners. To także okazja do dalszego rozwoju Klabatera, jak i zwiększania zasięgów marketingowych naszych produkcji„. – ocenia Michał Gembicki, członek zarządu Klabater S.A. 

A premiery długo oczekiwane już w sierpniu, wrześniu i tak do końca roku.
Wyniki za 2019 rewelacyjne, przejście na GPW i uchwały już na najbliższym WZA 27.08.2020.
Czy jestem życzliwy, no trochę mi Was szkoda z taką huśtawką..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEMENTAL 0,00% 2,42 2020-12-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.