Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,63 zł , zmiana od tamtej pory: -29,52%

LOKATY BUDOWLANE -FF 1,17 %~Polecam

Zgłoś do moderatora
LOKATY BUDOWLANE -FF 1,17 %~Polecam
Wynik za ostatni 3 kw. 3 700 000
Polecam zobaczyć wynik zysku ,jak również sprawdzić free float (1,17%)Ostatnio Prezes dokupywał ,dlatego ff taki mały ,a potencjał wzrostów ogromny z tak małym ff

https://www.biznesradar.pl/notowania/LOKATY-BUDOWLANE#max_candle_lin

Firma wychodzi na prostą ,ale narazie notowania tylko w środę w określonych godzinach .Start o 11 jutro

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBSFINANSE 0,00% 0,44 2023-03-30 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.