Forum Giełda - K.Kolany

lokata trzy zyski+

Zgłoś do moderatora
jak pan myśli czy warto lokować w/w lokatę oferowaną przez BPH nadmieniam iż jestem w arce zrów. od roku i zaczynam się obawiać nadchodzącej korekty o której coraz głośniej
  • lokata trzy zyski+ Autor: paluszekmarek
  • Re: lokata trzy zyski+ Autor: PawelRejczak