Teraz rusza krakowska firma AIlleron. Oni robia od wielu lat usługe livebank. W piątek było wza. Jest link na ich stronie. Warto posłuchać jakie maja plany. Beda przejecia. Maja na to 200 mln. Jak na razie kurs bardzo atrakcyjny. Ale się rozkręca. No i wchodzą do nich Enterprise ... poczytajcie w Parkietach kto ma ochotę. Wyniki też maja dobre.