Choćby Unimot podpisał list intencyjny z Apple, Ferrari, Microsoftem i Teslą...to kurs i tak będzie nurkował. To już zwyczaj Unimotu. Cena emisyjna 45 zł...od emisji, wszystko się mocno zwiększyło, a kurs z wielkim trudem próbuje tam dobić od paru lat.