Forum Giełda +Dodaj wątek

list intencyjny

Zgłoś do moderatora
20.12. Warszawa (PAP/EBI) - Nr: 60/2010

Zarząd Nicolas Games S.A. informuje, że podpisał list intencyjny w sprawie zakupu 100% udziałów w spółkach Frontline Sp. o.o. z siedzibą w Bydgoszczy oraz Frontline Studios LLC z siedzibą w 1 John Anderson Drive, Ormond Beach, FL 32176, USA. Frontline jest autoryzowanym developerem gier i aplikacji na wszystkie platformy sprzętowe Xbox 360, Playstation 3, PSP, Nintendo Wii, DS, DSI, Apple Iphone, Apple Ipad, prowadzi sprzedaż za pośrednictwem elektronicznych kanałów dystrybucji. Strony ustaliły, że dołożą wszelkich starań, aby badanie spółek Frontline Sp. z o.o. i Frontline Studios LLC zostało zakończone do dnia 23 grudnia 2010 roku, a proces realizacji transakcji rozpoczął się jeszcze w tym roku. Powyższe działania są elementem realizacji strategii Spółki na lata 2010-2012 zakładającej uzyskanie statusu autoryzowanego developera na wszystkie platformy sprzętowe oraz rozwinięcie działu technologii mobilnych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NICOGAMES 0,00% 0,01 2015-07-01 16:33:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.