Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,50 zł , zmiana od tamtej pory: -2,38%

List do "drobnych" akcjonariuszy

Zgłoś do moderatora
Drodzy akcjonariusze. Mogliście kupić Novitę, Tarczyńskiego, Neucę albo nawet Livechat. Wybraliście jak wybraliście i zastanówcie się co dalej z tym chcecie zrobić. Pandemia nie będzie trwała wiecznie a więc i kurs nie będzie wiecznie stał w miejscu. Może nawet w tej przyszłej sytuacji spadnie. A zatem i Wy drodzy akcjonariusze zainteresujcie się czymś co rośnie. Pozdrawiam serdecznie. Akcjonariusz taki jak i Wy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LENTEX -0,49% 10,25 2021-08-02 11:51:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.