Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,05 zł , zmiana od tamtej pory: 67,62%

Lipiec 2016 - najlepszym miesiącem pod względem sprzedaży lokali.

Zgłoś do moderatora
W lipcu sprzedali tyle samo lokali co w lutym 14 lokali, ale w lipcu jest więcej lokali mieszkalnych. Dlatego lipiec jest na pozycji lidera pod względem sprzedaży miesięcznej w 2016 roku.
Jeszcze musimy przetrwać utyskiwania malkontentów do połowy września. Od drugiej połowy wrześnie szczeny zaczną im opadać bo rozpocznie się zamiana umów przedwstępnych na umowy sprzedaży.
Nikogo nie namawiam na dobieranie, ale nawet jak zjedzie jeszcze do 1,00 to przy potrojeniu sprzedaży w IV kwartale kurs szybko odrobi straty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.