Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,44 zł , zmiana od tamtej pory: -54,55%

Lipa też drewno

Zgłoś do moderatora
Przeanalizowałem cały IV kw wychodzi na to że zawarli samych umów na sprzedaż na ponad 20 mln zł do tego pozostała działalność , 2 bańki pożyczyli , jest kasa są umowy i ten zakład podwoił na początku X-2018 roku wydajność bez zwiększania kosztów (tutaj akurat nie wiem jak to możliwe = ale w Rosji wszystko jest możliwe) i teraz styczeń z kopyta
ktoś ładnie podebrał chyba coś wie na temat kondycji firmy dobry rok i I kw powinny windować kurs do ...........................  

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BROADGATE -6,54% 0,20 2020-02-26 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.