Forum Giełda +Dodaj wątek

liczba złamań

Zgłoś do moderatora
Coś media donoszą, że złamań w tym roku było o 20% więcej, nie-żebym się cieszył... ;)
Analiza jednak wpływu wzrostu kursu euro/pln skłoniła mnie do odmiennych refleksji, niż te które ostatnio przedstawiłem: osłabienie się złotówki = wyższe koszty produkcji dla Teresy.
Wzrost kursu euro to jednak druga strona medalu = wyższe ceny konkurentów, których produkty generalnie pochodzą... spoza granic (!!!) => a tzn. zwiększa się konkurencyjność produktów Teresy.
I tak chirurg, z którym rozmawiałem ponad pól roku temu (tj. przed skokiem kursu euro), mówił mi że poleca swoim pacjentom (z uwagi na portfele swoich pacjentów) produkty Teresy. Dlatego jak to ma się teraz do oferty cenowej konkurencji z importu...
No nic, czekamy na oficjalne wyniki Teresy, wówczas przekonamy się co w trawie piszczy.
  • liczba złamań Autor: ~nicpoń

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TERESA 1,05% 15,36 2015-12-23 11:23:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.