Forum Giełda +Dodaj wątek

leszczu na pokładzie

Zgłoś do moderatora
1. RAPORT BIEŻĄCY


2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)


3. INFORMACJE O PODMIOCIE


4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

Raport bieżący nr 48 / 2011
Data sporządzenia: 2011-11-09
Skrócona nazwa emitenta
BBI CAPITAL NFI SA
Temat
Zawarcie umowy o zarządzanie
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne
Treść raportu:
Spółka pod nazwą BBI Capital Narodowy Fundusz Inwestycyjny S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Emilii Plater 28 (zwana dalej jako Spółka) reprezentowana przez Radę Nadzorczą Spółki, zawarła w dniu 09 listopada 2011 roku z firmą pod nazwą Supernova IDM Management Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie, ul. Złota 59, umowę o zarządzanie portfelem inwestycyjnym.
MESSAGE (ENGLISH VERSION)


Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERIO -4,13% 3,02 2021-10-15 13:58:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.