Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,00 zł , zmiana od tamtej pory: 6,00%

Lepsza jakość dźwięku

Zgłoś do moderatora
"Grupa 4un Media wdrożyła na wszystkich swoich kanałach muzycznych - 4Fun.TV, 4Fun Hits oraz 4Fun Dance - standard transmisji audio i kompresji dźwięku Dolby Digital Plus."

"W 4Fun jak zwykle zwyciężyła muzyka. Dzięki ścisłej współpracy z Dolby Laboratories wdrożyliśmy certyfikowaną technologię Dolby Digital Plus, dzięki czemu nasze kanały muzyczne - jako pierwsze w Polsce - mogą być nadawane w tym doskonałym standardzie dźwięku. Jesteśmy przekonani, że nasi odbiorcy docenią wyraźnie wyższą jakość dźwięku oferowanego na wszystkich kanałach muzycznych znajdujących się w naszym portfolio- mówi Rafał Baran, prezes zarządu Grupy 4Fun Media"

http://media2.pl/media/133553-4Fun.TV-4Fun-Hits-i-4Fun-Dance-z-jakoscia-dzwieku-Dolby-Digital-Plus.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA 1,64% 7,42 2022-01-14 13:55:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.