Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,81 zł , zmiana od tamtej pory: 18,68%

Lektura na weekend

Zgłoś do moderatora
https://stooq.pl/n/?f=1506139

To jest właśnie stawką w naszej grze na Famurze. Właśnie z tych powodów opisanych w artykule, Famur jest obecnie jedną z dwóch głównych spółek w moim portfelu, obok XTB.

Ogólnie jestem nastawiony na spadki, natomiast uważam, że XTB porządnie zarobi na zmienności, a Famur na drogiej energii i węglu. Famur w przeciwieństwie do spółek energetycznych nie jest umoczony w żadne niekorzystne kontrakty na sprzedaż energii, więc obok Bumechu (węgiel), ZEPAKU (energia elektryczna) i Serinusa (gaz ziemny) powinien najlepiej skorzystać z obecnej sytuacji.

Na przestrzeni kilku poprzednich lat moje główne spółki przynosiły mi rentowność rzędu 100-500% i jestem przekonany, że tutaj będzie podobnie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRENEVIA 4,06% 3,33 2023-06-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.