I piszę lecicie a nie lecimy bo ja się wyładowałem z tego okrętu na 9 zł. Nie pasiły mi te mocne spadki od ATH na 13,5. Strata jest ale już odrobiona a nawiązką.
Żeby nie było że źle nie życzę, z tego poziomu jest więcej szans że to mocniej odbije. Lepiej spaść mocno w kilka dni niż tak upadać tygodniami...