Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,57 zł , zmiana od tamtej pory: -2,72%
https://invst.ly/aebuz - L, W1. Sytuacja techniczno-falowo bardzo jasna. Po wieloletnim trendzie wzrostowym, który stworzył pierwszą falę rzędu primary, zakończoną modelowym H&S, kurs papieru rozpoczął korektę tego samego rzędu. Niestety jest duża szansa, że będzie ona dosyć bolesna i rozciągnięta w czasie . Dywidendy mogą trochę ją osłodzić, ale trzeba się liczyć nawet z poziomem f4. Czy to realny scenariusz? Tradycyjnie zobaczymy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DEVELIA -1,38% 2,50 2019-12-06 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.