Forum Giełda +Dodaj wątek

ładnie sprzedali obligacje

Zgłoś do moderatora
jak można sprzedać obligacje nie dostając pieniędzy ponad 2 miesiące ? należnościami się nie najedzą, nic dziwnego, że kurs zakopali, ale ja pytam zarząd jak tak można ? i niech mi ktoś powie, że nie sypali ci co wiedzieli że nie ma kasy :)

Strony ustaliły iż zapłata nastąpi najpóźniej do dnia 31 grudnia 2014 roku. Czyli czekamy do końca roku i na zapłatę i na spłatę posiadanych obligacji.

Ciekawe, czy potem nie będzie rolki znowu :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYMETAL 0,00% 0,06 2016-06-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.