Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,19 zł , zmiana od tamtej pory: 42,72%

Ladnie naganiacie

Zgłoś do moderatora
Legionella, stacje benzynowe, booksy i co tam jeszcze wymyslicie.

To ja was sprowadze na ziemie.
Zakazenia legionella nie wynikają z klimatyzacji w samochodach tylko ze skażenia wody. A jesli faktycznie wynikają z klimatyzacji, to wlasnie z takich produktow wlasnej roboty z niewiadomego pochodzenia. Bo chyba nie wierzycie ze oni sami je produkują?

wpadaj.pl to studnia bez dna. sami sprobujcie cos tam zarezerwowac. jakiekolwiek porownania z booksy to niesmieszny zart. z wpadaj.pl realnie nikt nie korzysta. a szansa ze bedzie jest znikoma.

no i najwazniejsze - akcjonariat. polecam sprawdzic kim jest Jakub Lutek i co jego stary wyprawiał i wyprawia na 4mass. emisja to synonim nazwiska Lutek. a tutaj mogą zrobić emisję (na wpadaj.pl) w każdym momencie. Na 4mass gdyby nie wysoki free float to by przepchneli, nawet Stowarzszenie Inwestorow musialo sie angazowac zeby to zablokowac. Tutaj maja wiekszosciowy pakiet i przeglosuja co chcą w tym dodruk po nominale.

Kazde kupno akcji na tym smieciu to mozliwosc zawisniecia na miesiace. Obrotów nie ma wcale. Jak chcesz sprzedac 1k akcji to wrzucasz smiecia na widły.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BSH 0,00% 5,98 2023-12-05 12:52:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.