Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  85,00 zł , zmiana od tamtej pory: 14,82%

kurs rośnie - mega dywidenda-.

Zgłoś do moderatora
Porównywałem wzrost kursu po wypłacie dywidendy w 2018 r ze wzrostem kursu po dywidendzie w 2019 i jestem w wielkim szoku. Jeżeli ta tendencja utrzyma się to będzie daleka północ. Mnie wydaje się, iż do maja, czerwca cena akcji osiągnie historyczną wysokość, a kto wie może i ją przebije. Nawet na pewno przebije tylko o ile procent.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV 0,62% 97,60 2020-11-30 09:07:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.