Forum Giełda +Dodaj wątek

Kurs Orla Białego idzie do góry? Na długo?

Zgłoś do moderatora
Akcje od końca czerwca 2012 roku znajdowały się w trendzie spadkowym, który pod koniec grudnia ubiegłego roku został przełamany. Obecnie znajdujemy się w kanale wzrostowym, jednak wolumen od tamtego czasu pozostaje na niskich poziomach.
Spójrzmy na narzędzia analizy technicznej. RSI wskazuje „sprzedaj”, MACD
http://www.finweb.pl/gielda/analizy-techniczne/6332-orzel-bialy-s-a-analiza-techniczna-06-02-2013r

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 0,00% 38,80 2025-11-10 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.