Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,05 zł , zmiana od tamtej pory: 135,29%
po co pisze takie bzdury '' zaczne tak . w sanoku glownej sziedzibie spolki . spolki ktora generuje najwiekszy obrot-dochod w calej grupie w tym tygodniu wiekszosc wydzialow stoi ludzie sa na urlopach na niektorych wydzialach produkcyjnych zmiany sa skrocone o 1 godzin robocza tzw. dywizja motoryzacji ktora generuje w spolce najwieksze obroty - przychody - zysk ;; jedzie ;;; na 4 % marzach to jest na granicy rentownosci chyba wystarczy .
  • kurs Autor: ~rogula
  • Re: kurs Autor: ~AdamZ
  • Re: kurs Autor: ~sanoczanin
  • Re: kurs Autor: ~Vincent

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK -0,76% 26,00 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.