Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,25 zł , zmiana od tamtej pory: 117,78%
kurs pojdzie w dol: po1. wyniki za 2019 slabe po2. brak dywidendy -prawdopodobnie bo nie bedzie z czego jej wyplacic po3. pierwszy kwartal 2020 slaby po4.drugi kwartal 2020 powiem wrecz bedzie tragiczny po5.zadlurzenie spolki wysokie po6.sytacja markoekonomiczna bardzo zla po7. plynnosc - odpis 41 mln za zysk z 2019 chyba wyslarczy
  • kurs Autor: ~rogula
  • Re: kurs Autor: ~solo
  • Re: kurs Autor: ~Vincent
  • Re: kurs Autor: ~Marek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK 0,82% 24,50 2021-09-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.