Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,73 zł , zmiana od tamtej pory: -28,67%

Ku przestrodze

Zgłoś do moderatora
Historia notowań tej spółki to modelowy przykład giełdowego wałka który przy cichym przyzwoleniu GPW i KNF powielany był już wielokrotnie i zapewne wciąż będzie. Dla tych którzy są nowicjuszami to cenna lekcja na przyszłość dlatego warto zapamiętać nazwiska i instytucje które zachwalały tą spółkę przed debiutem (na szczęście w Internecie nic nie ginie) oraz zaangażowane były w sam debiut. Do hazardzistów (to ci co mimo porażek wciąż kupują taki chłam w nadziei na rozbicie banku) znowu nie udało sie wygrać z kasynem :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OLYMP -3,35% 0,52 2023-12-05 13:51:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.