Forum Giełda +Dodaj wątek

Ktoś zapłacił za papier 3 zeta!!!!

Zgłoś do moderatora

[2014-04-04 12:58:36] Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 5/2014

Skyline Investment S.A. (dalej "Spółka") informuje, iż w dniu 04 kwietnia 2014 r. Spółka otrzymała zawiadomienie od Członka Zarządu Spółki, informujące o dokonanej transakcji zbycia akcji Spółki:
Data transakcji: 02 kwietnia 2014 r.
Wolumen: 45 798 akcji po cenie 3,00 zł za akcję.
Transakcja została dokonana poza rynkiem regulowanym w związku ze skupem akcji przeprowadzonym przez DM Banku Ochrony Środowiska na podstawie oferty zakupu akcji.

Osoba zobowiązana do przekazania informacji nie wyraziła zgody na publikację danych osobowych.

Więcej na: http://biznes.pap.pl
kom espi abs/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SKYLINE -11,43% 0,62 2020-11-27 10:18:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.