Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,20 zł , zmiana od tamtej pory: -31,37%

Ktoś tu jeszcze siedzi? Jest jakaś nadzieja na wzrosty?

Zgłoś do moderatora
Tak siedzę sobie umoczony i zastanawiam się czy jest jeszcze szansa aby tu chociaż na 0 wyjść. Nie liczę nawet na 4zl jak było kiedyś, ale 2zl wydają się nieosiągalnym celem. A wszystko niby zaczęło się od problemów z wprowadzeniem nowego systemu informatycznego. Niezły wałek kto pamiętał i był na walnym gdy chcieli wycofać? Kto odpowiada za ten system.... I nadal ten sam prezes od lat który nie może ogarnąć biznesu. Jakby ktoś miał cel aby trzymać tych którzy nie potrafią zadbac o spółkę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REDAN -1,41% 0,14 2020-10-29 16:29:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.