Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,00 zł , zmiana od tamtej pory: 376,67%

Ktoś się domyśla co to za inwestor branżowy z ktorym 12.07 zawarli umowe

Zgłoś do moderatora
W nawiązaniu raportu bieżącego ESPI nr 9/2019 z 8 lipca 2019 r. oraz do raportu bieżącego ESPI nr 8/2019 z dnia 5 lipca 2019 r. Zarząd Onico S.A. ( „Emitent” lub „Spółka”) informuje, iż w dniu 12 lipca 2019 roku Spółka zawarła umowę o poufności z potencjalnym inwestorem branżowym. Zawarcie przedmiotowej umowy rozpoczęło negocjację Emitenta z inwestorem branżowym w zakresie ustalenia warunków potencjalnej inwestycji kapitałowej w Spółkę wraz z uruchomieniem finansowania obrotowego.

Zarząd Emitenta będzie dążył do jak najszybszego porozumienia z inwestorem. Jednocześnie informuje, iż Spółka rozpoczęła proces udostępniania informacji i dokumentów niezbędnych inwestorowi do przeprowadzenia badania due diligence Emitenta. Zarząd Emitenta niezwłocznie poinformuje raportem bieżącym ESPI o wynikach toczących się rozmów. 

Rozpoczęcie negocjacji z inwestorem branżowym jest wynikiem braku pozytywnych rezultatów przedłużających się rozmów z podmiotami finansującymi, o których Emitent informował raportem bieżącym ESPI nr 8/2019 z dnia 5 lipca 2019 r. Jednocześnie Emitent wskazuje, że rozmowy z podmiotami finansującymi nie zostały zakończone i będą kontynuowane. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONICO 30,00% 14,30 2026-01-02 15:23:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.