pamietajce ze akcje prometa ma jeszcze izns i pti
PTI ma mnostwo wolnej kasy - nie pytajcie skad
:]
komu bedzie sie oplacac upadlosc spolki ?
wlasnie glownym wlascicielom bo co oni teraz moga zrobic z akcjami wycenianymi na 50 gr?
musza to ratowac bo maja w promecie ulokowane troszku kasy
nie znam sie na postepowaniu upadlosciowym - nie wiem czy od razu wchodzi w to syndyk czy tez bedzie jakies przeksztalcenie
jaka wartosc ma ta spolka ? napewno wieksza niz 4 mln
PTI powinno pozyczyc spolce kase na dalsza dzialalnosc ale prawdopodobnie tego nie zrobia - nie oplaca im sie to
upadlosc i beda kombinowac cos z akcjami byc moze jakas wymianka
mozliwosci jest sporo jak sa chetni
ciekawe jak tam sie rozwija sprawa z odzyskiwaniem kasy