Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,95 zł , zmiana od tamtej pory: -10,61%

ktoś mi to wytłumaczy?

Zgłoś do moderatora
“Sopharma” AD (the Company) notifies that for March 2021 the Company recorded a decrease in sales of 56% compared to the same month of 2020, incl. 55% decrease in domestic sales and 12% decrease in export sales.

Czyli odnotowali łączny spadek przychodów o 56%, w tym przychody krajowe spadły o 55% a eksport spadł o 12 %.

Według stanu mojej wiedzy jest to matematycznie niewykonalne... Jeśli mi to ktoś logicznie wytłumaczy będę wdzięczny. Chyba, że w Sopharmie nawet prostego raportu nie potrafią do porządku napisać

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOPHARMA 0,00% 8,00 2021-07-23 14:48:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.