Czy ktoś może konkretnie wyjaśnić, dlaczego co chwilę pojawiają się oferty sprzedaży po kilka tys. akcji i znikają, to znaczy że oferujący nie chce ich sprzedać a tylko straszy podażą. Jak w świetle słów prezesa o bardzo dobrych prognozach zysków na 2011 to wygląda. Czy jest to celowe zbijanie kursu? I jak długo będzie jeszcze trwało? Pytam o szczegółowe informacje, bo chcę kupić trochę tych akcji, anie wiem czy już czy jeszcze poczekać?