Forum Giełda +Dodaj wątek

kto steruje kursem??????

Zgłoś do moderatora
w tym samym czasie pojawiaja sie zlecenia na kupno i sprzedaz ;


1,00 ......... 1750 ......... 09:10:18 1,15 ......... 1450 ......... 09:10:18

pytanie czy wolno samemu ze soba handlowac spolka czy byc moze sa to zlecenia z dwoch roznych rachunkow??

rok temu prawdopodobnie ta sama osoba kilka min po rozpoczeciu sesji - tak jak to odbywa sie teraz wystawiala w ten sposob zlecenia na 1700...to jawna manipulacja kursem...Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAKOLAB 2,91% 5,30 2021-08-04 15:05:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.