Zastanawiam się mocno kto sprzedaje poniżej 11 zł? Przecież to chore... To że zlecenia kupna sa coraz niższe, to zrozumiałe bo każdy chce kupić jak najtaniej, no ale kurde kto chce sprzedawać po takiej cenie? Przecież to szkodzenie samemu sobie. Sorry ale nie rozumiem tego, ktoś nie sprzedawałby tam gdzie byl kurs wiekszy w czasie tych ostatnich trzech miesięcy tylko akurat teraz? Po co!? Nie lepiej przytrzymać kurs za mordę i nie sprzedawać niżej? PRZECIEŻ JAK NA NIKT NIE BĘDZIE CHCIAŁ SPRZEDAWAĆ TANIEJ TO NIKT NIE KUPI!