Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,25 zł , zmiana od tamtej pory: -4,33%

Kto się ze mną zgodzi.

Zgłoś do moderatora
Medcamp będzie działał jak Holding, kiedyś Ciszewski wspominał o tym, że będzie chciał powołać drugi taki fundusz coś na wzór JRH. Ktoryś z powołanych funduszy smartlink wejdzie na małą giełdę, prawdopodobnie poprzez Medcamp. Instytut badań i rozwoju to prawdopodobnie ściema. Co przemawia za tym : otóż w KRS medcamp ma już wpis działalność holdingów finansowych, w akcjonariacie siedzi Jr holding no i kto Marek Sobieski znajomek Januarego. Tak samo jak w JRH. Przypadek, wątpię. Myślę, że w sierpniu wiele się jeszcze wyjaśni, i jeszcze coś, podczas wywiadów Artur Jedynak mówi, że Medcamp będzie na tapecie. Co tu więcej można dodać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDCAMP 3,65% 1,19 2022-09-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.