...te akcje?
linkTu kolejny (malutki) pakiecik:
linkTu wywaliłem wszystko co miałem jak już tylko było wiadomo że jest lipa. 2 dni później napisałem bardzo wartościowy post, dzięki któremu każdy z was mógł wyjść w porę."SZCZEGÓŁOWA ANALIZA BRASTER" https://www.bankier.pl/forum/pokaz-tresc?thread_id=5051191&strona=1linkA wy akcjonariusze słuchacie nadal Gandalfa, Eo, REDa i innych, którzy poza eo się pojawili "z dupy". Ja jestem inwestorem który już jakiś czas żyje z giełdy i giełda daje mi zarobić. Powyżej macie dowody na to że to co piszę to nie jest bezmyślne naganianie na spadki, jak mówią wszyscy naganiający na wzrosty ;)
W tym temacie proszę tylko nie pisać...
-zobaczysz wyniki Holandii to się zdziwisz
-Jest Holandia, bedą inne kraje
-Jutro rakieta
...bo naprawde szkoda internetu na takie posty.
Wszyscy dokładnie wiemy jak jest i jak będzie ;) Odnośnie jakiegoś dużego inwestora, który miałby przejąć spółkę. Wiecie jak się robi takie "tematy" w dużych korporacjach? Przychodzi inwestor, mówi że interesuje go produkt(nie spółka), zarząd już ostrzy kły bo wie że i tak mają lipę i tak mają lipę, sprzedaje produkt inwestorowi, a dalszą część historii możecie sobie sami dopowiedzieć ;)