Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,01 zł , zmiana od tamtej pory: -6,97%
Udział przychodów ze sprzedaży wieprzowiny wyniósł 70% całkowitych przychodów ze sprzedaży produktów KSG Agro w 2022 roku. To dzięki temu, uwzględniając pionową integrację procesów produkcyjnych, z korektą o różnice kursowe , że zysk KSG Agro wyniósł 1 mln dolarów.

Udział przychodów ze sprzedaży wieprzowiny wyniósł 70% całkowitych przychodów ze sprzedaży produktów KSG Agro w 2022 roku. Jeżeli wolumen sprzedaży produktów kompleksu trzody chlewnej w 2022 roku wyniósł 11,3 mln dolarów, to wolumen sprzedaż produktów roślinnych - 4,1 mln dolarów W tym samym czasie liczba sztuk świń za rok sprawozdawczy według Raportu Spółki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie wzrosła o 5,6% - z 41,4 tys. do 43,7 tys. sztuk.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KSGAGRO 0,00% 1,87 2023-09-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.