Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  99,00 zł , zmiana od tamtej pory: -3,23%

Kryzysy w mieszkaniówce w Polsce w przeszłości

Zgłoś do moderatora
Polecam przesłuchać rozmowę o kryzysach w mieszkaniówce przez ostatnie ponad 20 lat w Polsce - https://youtu.be/MLh6IXgDaqs

Wydaje się, że nie będzie wcale tak źle, jak niektórzy forumowicze piszą. Szanse na duże spadki cen mieszkań nie są wcale takie duże.
  • Kryzysy w mieszkaniówce w Polsce w przeszłości Autor: piter0001

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV 2,57% 95,80 2022-10-04 09:25:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.