Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,17 zł , zmiana od tamtej pory: 213,81%
kurs nabiera rozpędu od pewnego czasu ale w dół i taki trend będzie się pogłębiał. Zakłady Krynicki Recykling oczyszczające szkło pracują na pół gwizdka. Handlowcy Krynickiego za wszelką cenę szukają szkła i proszą aby im sprzedawać szkło " do końca roku" ? Będzie koniec "czego?" lub "kogo " pod koniec tego roku. COŚ SIĘ SZYKUJE, Tylko co? Krynicki słabnie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC -1,32% 22,50 2022-05-24 10:16:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.